Skontaktuj się z nami! 781 44 44 18|reklamowe@fiszki.pl

Programy rozwojowe

»»Programy rozwojowe

Własna publikacja z rzetelną wiedzą to sprawdzony sposób na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Zamów już teraz gotowe, uniwersalne publikacje do rozwoju kompetencji miękkich lub nauki języków obcych bądź stwórz swoje własne treści.

  • Zestresowany pracownik nie będzie efektywny na dłuższą metę. Podaruj mu praktyczny poradnik, który uczy, jak opanować stres. Kolorowe plastikowane karty, zawierające praktyczną wiedzę i zamknięte w estetycznym opakowaniu z szatą graficzną Twojej firmy, to oryginalny gadżet, dzięki któremu Twój pracownik będzie bardziej odporny na stres. Doskonałe antidotum na wypalenie zawodowe. Dodatkowo: możliwość zamieszczenia materiałów audio na Twojej stronie.
  • Prezentacje biznesowe to w wielu firmach podstawowe narzędzie pracy. Zadbaj o to, by prezentacje tworzone przez Twoich pracowników były skuteczne. Podaruj im publikację z praktycznymi wskazówkami i ćwiczeniami oraz doskonałe szkolenia wideo (możliwość zamieszczenia materiałów wideo na Twojej stronie).
  • Oryginalny gadżet, dzięki któremu podniesiesz kwalifikacje pracowników. Kolorowe plastikowane karty, zawierające praktyczną wiedzę i zamknięte w estetycznym opakowaniu z szatą graficzną Twojej firmy, to oryginalny gadżet, dzięki któremu Twoja firma będzie postrzegana jako taka, która dba o edukację. Dodatkowo: możliwość zamieszczenia materiałów wideo na Twojej stronie.
  • Podaruj skuteczne narzędzie do treningu motywacyjnego swoim pracownikom i wzmocnij ich motywację w pracy. Kolorowe plastikowane karty, zawierające praktyczną wiedzę i zamknięte w estetycznym opakowaniu z szatą graficzną Twojej firmy, to oryginalny gadżet, którym zdobędziesz lojalność swoich pracowników. Dodatkowo: możliwość zamieszczenia materiałów wideo na Twojej stronie.