Skontaktuj się z nami! 781 44 44 18|reklamowe@fiszki.pl

Inne

 • Stres jest częstą przyczyną spadku efektywności programisty. Zaprojektuj tytuł Efektywny trening antystresowy w szacie graficznej swojej firmy i wyposaż swój zespół w narzędzie do radzenia sobie ze stresem. Pracownicy docenią Twoją troskę, będą bardziej lojalni i oczywiście – mniej zestresowani. Dodatkowo: możliwość zamieszczenia materiałów audio na Twojej stronie.
 • Stres często przeszkadza w efektywnej nauce. Podaruj swojej kadrze i uczniom narzędzie, dzięki któremu oswoją stres i będą bardziej efektywni. Wykorzystaj kolorowe karty w estetycznym opakowaniu i w szacie graficznej Twojej uczelni. Dodatkowo: możliwość zamieszczenia materiałów audio na Twojej stronie.
 • FISZKI językowe 100 szt.

  3,3012,43
  Estetyczne pudełeczko zawierające 100 fiszek ze słówkami i zwrotami dopasowanymi do poziomu uczniów lub studentów oraz do profilu szkoły. Wybierz gotowe treści z naszej oferty lub stwórz swój własny zestaw słownictwa bądź innych treści edukacyjnych. W pudełku znajdują się przekładki do nauki w formie quizu.
 • Skuteczność Twojej szkoły lub uczelni zależy bezpośrednio od poziomu motywacji Twoich uczniów i kadry pedagogicznej. Podaruj im sprawdzone narzędzie w swojej szacie graficznej i zwiększ ich motywację. Dodatkowo materiały online w postaci szkoleń wideo i e-booków.
 • Saszetka z 20 fiszkami dopasowanymi do profilu Twojej szkoły lub uczelni. Pełna personalizacja treści językowych lub innych związanych z Twoim profilem. Logo na każdym kartoniku, estetyczne opakowanie. Zaskocz swoich obecnych lub przyszłych uczniów nietuzinkowym gadżetem i wzmacniaj swoją markę.
 • Poręczny format do szerokiej dystrybucji. 55 plastikowanych kart w estetycznym pudełeczku. Karty mogą zawierać treść dotyczącą historii okolic Twojego hotelu czy pensjonatu. Stwórz już teraz oryginalną publikację i promuj swoją markę.
 • Tani, poręczny format do szerokiej dystrybucji. 55 plastikowanych kart w estetycznym pudełeczku. Karty mogą zawierać słownik obrazkowy z grafikami prezentującymi poszczególne elementy nowego modelu samochodu. Stwórz już teraz oryginalną publikację i promuj swoją markę. Nasza redakcja zadba o stronę merytoryczną.
 • Angielsko-polskie fiszki to świetny upominek dla zagranicznych gości. Podaruj im oryginalny upominek z Twoim logo i spraw, że poczują się jak w domu.
 • Estetyczne pudełeczko zawierające 100 fiszek ze słówkami i zwrotami, niezbędnymi do obsłużenia klienta w języku angielskim. Podaruj FISZKI swoim pracownikom i nie trać więcej anglojęzycznych klientów. Estetyczne opakowanie w Twojej szacie graficznej, branding na każdym kartoniku.
 • Rozmówki + Karty do gry

  4,1919,99
  2w1, czyli minirozmówki i karty do gry w jednym! Na kartach klient szybko odnajdzie potrzebne słowa i zwroty. A w czasie nudy czy niepogody zagra nimi w brydża czy ułoży pasjansa. Idealny podarunek: - na zagranicznych targach, - do promocji hotelu lub regionu, - dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę, - dla obcojęzycznych kontrahentów, 7 języków do wyboru: angielski, polski, niemiecki, norweski, hiszpański, francuski i włoski
 • Estetyczne pudełeczko zawierające 100 fiszek z angielskimi słówkami i zwrotami związanymi z finansami i bankowością. Świetny prezent edukacyjny dla klientów Twojego banku. Zamiast słówek i zwrotów możesz przygotować swoje treści edukacyjne na tym lub innych dostępnych formatach. Zobacz: case study Ideabank i case study Credit Agricole.
 • Estetyczne pudełeczko zawierające 100 fiszek ze słówkami i zwrotami związanymi z nowymi technologiami. Świetny upominek edukacyjny dla Twoich programistów. Teraz wszyscy będą mówili tym samym językiem i nie dojdzie do nieporozumień. Zamiast słówek i zwrotów możesz przygotować swoje treści edukacyjne na tym lub innych dostępnych formatach.