Skontaktuj się z nami! 781 44 44 18|reklamowe@fiszki.pl
  • Stres jest częstą przyczyną spadku efektywności programisty. Zaprojektuj tytuł Efektywny trening antystresowy w szacie graficznej swojej firmy i wyposaż swój zespół w narzędzie do radzenia sobie ze stresem. Pracownicy docenią Twoją troskę, będą bardziej lojalni i oczywiście – mniej zestresowani. Dodatkowo: możliwość zamieszczenia materiałów audio na Twojej stronie.
  • Estetyczne pudełeczko zawierające 100 fiszek ze słówkami i zwrotami związanymi z nowymi technologiami. Świetny upominek edukacyjny dla Twoich programistów. Teraz wszyscy będą mówili tym samym językiem i nie dojdzie do nieporozumień. Zamiast słówek i zwrotów możesz przygotować swoje treści edukacyjne na tym lub innych dostępnych formatach.
  • Zmotywowany pracownik – nie tylko programista – może wykonać 3 razy więcej zadań w tym samym czasie. Zadbaj o motywację swojego zespołu – podaruj pracownikom fiszki do wzmacniania motywacji i siły woli. Stwórz oryginalne opakowanie w swojej szacie graficznej i zadbaj o oryginalny branding.