Dziękujemy za zainteresowanie FISZKAMI reklamowymi.

Porozmawiajmy o Twoim pomyśle na reklamę przy pomocy FISZEK. Zapraszamy do kontaktu.

Tutaj możesz też złożyć zamówienie na bezpłatne próbki naszych realizacji, wypełniając formularz. W takim wypadku, najpóźniej w ciągu następnego dnia roboczego, skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o Twoich pomysłach i potrzebach. Rozmowa pozwoli nam dopasować przykładowe realizacje, tak aby najpełniej pokazały, że możemy sprostać nawet bardzo wyrafinowanym potrzebom.

Do usłyszenia!

Zamów bezpłatne próbki mądrych prezentów


  Informujemy, że administratorem danych podanych przez Ciebie w formularzu zamówienia bezpłatnych próbek naszych produktów jest Wydawnictwo Cztery Głowy Kuchta, Perczyński Spółka Jawna z siedzibą w Gdańsku (80-255), przy ul. Topolowej 2/2.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych, do którego możesz zwracać się z pytaniami i wątpliwościami dotyczącymi bezpieczeństwa i wykorzystywania Twoich danych, to: iod@fiszki.pl.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia Ci zamówionych próbek produktów zgodnie z Polityką Prywatności. Jeżeli wyrazisz swoją zgodę, będziemy przetwarzali Twoje dane w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych.

  Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez przesłanie oświadczenia na adres mailowy: iod@fiszki.pl. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Masz także prawo dostępu do Twoich danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Możesz wnieść skargę do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, czyli do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem. Podanie danych jest dobrowolne, ale bez podania Twoich danych nie będziemy mogli wysyłać do Ciebie wiadomości marketingowych.

  Twoje dane przekażemy firmom zajmującym się hostingiem witryny internetowej, dostawcom narzędzi marketingowych (w tym analitycznych), dostawcom rozwiązań związanych z IT, firmom świadczącym usługi dystrybucji newslettera. Twoje dane będziemy przetwarzać do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do odbiorców znajdujących się w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (EOG).

  Przewiń do góry