MZ

Dziękuję za zainteresowanie FISZKAMI reklamowymi.

Porozmawiajmy o Twoim pomyśle na reklamę przy pomocy FISZEK. Zapraszam do kontaktu.

Tutaj możesz też złożyć zamówienie na bezpłatne próbki naszych realizacji, wypełniając formularz. W takim wypadku, najpóźniej w ciągu następnego dnia roboczego, skontaktuję się z Tobą, aby porozmawiać o Twoich pomysłach i potrzebach. Rozmowa pozwoli mi dopasować przykładowe realizacje, tak aby najpełniej pokazały, że możemy sprostać nawet bardzo wyrafinowanym potrzebom.

Do usłyszenia!

Magdalena Zalewska

Manager ds. Obsługi Klientów B2B

Zamów bezpłatne próbki mądrych prezentów


Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych będzie Wydawnictwo Cztery Głowy sp.j. z siedzibą w Gdańsku, 80-255, ul. Topolowa 2/2 (kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iod@fiszki.pl).
Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu dostarczania Państwu zamówionych produktów oraz informacji handlowych i marketingowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Państwa dane osobowe przechowywane będą do momentu zażądania ich usunięcia, przy czym mają Państwo prawo do żądania od administratora serwisu fiszki.pl dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Przewiń do góry