3 sprawdzone pomysły, jak mądrze zagospodarować budżet

Chcesz przekazać swoim klientom, partnerom, pracownikom wiedzę w taki sposób, żeby błyskawicznie zapadła w pamięć? Szukasz oryginalnego i mądrego prezentu, który wpłynie na rozpoznawalność Twojej firmy i pomoże Ci przekazać dokładnie takie treści, jakie chcesz, i podkreślić wartości, które reprezentujesz? Jeżeli jeszcze się zastanawiasz, jak mądrze zagospodarować budżet do końca roku, sprawdź, jak wiele możliwości dają Ci FISZKI reklamowe. I jak wykorzystali je inni.

1. FISZKI językowe, czyli gotowe treści naszego wydawnictwa w pudełku z Twoim logo

Nasze wydawnictwo tworzy FISZKI językowe od 2003. I wszystkie je możesz wykorzystać, tworząc z nami FISZKI reklamowe! Do dyspozycji masz bazę publikacji do nauki angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, portugalskiego, rosyjskiego, szwedzkiego, norweskiego, chińskiego, japońskiego. Im bardziej popularny język, tym więcej gotowych treści do wyboru.

Na przykład w bazie publikacji do nauki angielskiego znajdziesz zestawy FISZEK na wszystkich poziomach zaawansowania – od A1 do C2. Do wyboru masz między innymi FISZKI do nauki słownictwa ogólnego i specjalistycznego, gramatyki, a nawet do szlifowania umiejętności konwersacyjnych. Jeśli zechcesz, możesz zdecydować się tylko na wybrane kategorie tematyczne z danego tytułu i, korzystając z merytorycznego wsparcia naszego zespołu redakcyjnego, dowolnie połączyć je z innymi kategoriami w unikalny zestaw dostosowany do Twoich potrzeb.

Zobacz, jak nasi klienci wykorzystali gotowe treści naszego wydawnictwa do stworzenia wyjątkowych FISZEK reklamowych:

2. FISZKI szkoleniowe, czyli gotowe treści naszego wydawnictwa w pudełku z Twoim logo

W bazie gotowych treści, które nasi klienci bardzo chętnie wykorzystują jako FISZKI reklamowe, są też karty szkoleniowe pomagające ćwiczyć niezbędne kompetencje miękkie. Jak się mądrze motywować?, Jak sobie radzić ze stresem?, Jak zadbać o finanse?, Jak szlifować wystąpienia?, Szkoła projektowania prezentacji… To tylko przykłady tytułów FISZEK z serii stworzonej przez zespół ekspertów. Każdy zestaw składający się z 38 dwustronnych kart zawiera tylko to, co niezbędne: esencjonalną teorię opartą o rzetelną naukę i ćwiczenia kluczowe dla zdobycia nowej kompetencji.

3. FISZKI z Twoimi treściami, w pudełku z Twoim logo

A może masz już gotowe materiały i potrzebujesz tylko skutecznego narzędzia, które pozwoli Ci przekazać wiedzę w atrakcyjny sposób? Nasz doświadczony zespół redakcyjny przeniesie ją na fiszki tak, żeby Twoi odbiorcy bez trudu ją przyswoili i dobrze zapamiętali!

Potrzebujesz dodatkowych inspiracji? Chcesz na własne oczy zobaczyć efekty współpracy z naszymi klientami? Chętnie pokażemy Ci więcej!

Piotr Bucki

Piotr Bucki

Trener, marketingowiec, strateg, dziennikarz, a przede wszystkim ekspert w dziedzinie komunikacji we wszystkich jej inkarnacjach: komunikacji werbalnej, pozawerbalnej, wizualnej, w mediach społecznościowych, w zespołach, grupach, w społeczeństwach. Jego ulubione pytanie to: „Dlaczego?”.
Przewiń do góry